Medycyna estetyczna

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Pacjentek i Pacjentów rozszerzyliśmy ofertę Centrum Medycznego Sonokard o medycynę estetyczną oraz chirurgię plastyczną. Oferujemy szeroki zakres zabiegów wykonywany przez wybitnych specjalistów w tych dziedzinach – dr n. med. Katarzynę Stelczyk oraz dr Jarosława Rodzenia.

W dzisiejszych czasach obszerna oferta zabiegowa może onieśmielać, dlatego proponujemy wizytę konsultacyjną, w trakcie której specjalista skupi się na oczekiwaniach i potrzebach Pacjenta. Naszym celem jest holistyczne podejście i indywidualne dopasowanie terapii do stanu skóry, trybu życia i diety Pacjenta, co pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Ofertę kierujemy do wszystkich naszych Pacjentek i Pacjentów, również do świeżo upieczonych mam.

Mommy Makeover to kombinacja zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej i kosmetologii, które pomagają kobiecie wrócić do wyglądu sprzed okresu macierzyństwa.

 

Serdecznie zapraszamy na wizytę konsultacyjną!

Dr n. med. Małgorzata Olesiak-Andryszczak

Dyrektor ds. Medycznych CM Sonokard

 

 

 

Specjaliści:

Zabieg Cena
   
Mezoterapia igłowa NAWILŻENIE (najczęściej stosowane preparaty: CYTOCARE532, STRECHCARE, JALUPRO, LINERASE HYDRO) od 400 zł
Mezoterapia igłowa REGENERACJA (najczęściej stosowane preparaty: CYTOCARE S-LINE, JALUPRO HMW, HYDROBOOSTER) od 600 zł
Stymulatory tkankowe PREMIUM (najczęściej stosowane preparaty: EJAL40, NUCLEOFIL, PROFHILO, LINERASE, SUNEKOS 200/1200, REVOK50, JALUPRO SUPERHYDRO od 750 zł
Stymulatory tkankowe DELUXE (najczęściej stosowane preparaty: KARISMA, kolagen rekombinowany Łańcuch R-polipeptydu alpha-1, LINERASE atelokolagen z LINERASE HYDRO) od 1000 zł
Stymulatory tkankowe z efektem wypełnienia 1400 zł
Toksyna botulinowa - Botox 1 miejsce zabiegowe (BOTOX, AZALURE, VISTABEL) od 500 zł
Toksyna botulinowa - Botox 2 miejsca zabiegowe (BOTOX, AZALURE, VISTABEL) od 850 zł
Toksyna botulinowa - Botox 3 miejsca zabiegowe (BOTOX, AZALURE, VISTABEL) od 1200 zł
Mezobotox od 600 zł
Nadpotliwość (czoło) 750 zł
Nadpotliwość (skóra głowy) 1000 zł
Nadpotliwość (pachy) 1400 zł
Nadpotliwość (stopy) 1600 zł
Nadpotliwość (dłonie) 1200 zł
Lipoliza iniekcyjna (podbródek i tzw. "chomiki") - kuracja peptydowa od 650 zł
Lipoliza iniekcyjna (ciało w zależności od preparatu) - kuracja peptydowa od 350 zł
Konsultacja trychologiczna 150 zł

Pacjenci, którzy nie ukończyli 18 r. ż., mogą skorzystać z badań lub innych świadczeń medycznych oferowanych przez SONOKARD Sp. z o.o. wyłącznie w obecności albo za zgodą przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna prawnego).

W trakcie badań lub innych świadczeń medycznych oferowanych przez SONOKARD Sp. z o.o. dopuszcza się obecność opiekuna faktycznego osoby niepełnoletniej, po uprzednim uzyskaniu i okazaniu pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna prawnego)

Pacjenci w wieku od 16 do 18 lat mogą skorzystać z badań lub innych świadczeń medycznych oferowanych przez SONOKARD Sp. z o.o. bez obecności przedstawiciela ustawowego lub opiekuna faktycznego po uzyskaniu i okazaniu pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna prawnego).

Dokumenty do pobrania