Sonokard - Ginekologia, Badania Prenatalne

Poznaj nas

Witamy w Centrum Medycznym Sonokard!

Centrum Medyczne Sonokard jest nowoczesną kliniką ginekologiczno-położniczą o wysokim standardzie, zlokalizowaną na wrocławskich Maślicach. Specjalizujemy się w ginekologii, badaniach prenatalnych oraz prowadzeniu ciąż – w tym ciąż bliźniaczych, trudnych i powikłanych. Pacjentki decydujące się na prowadzenie ciąży pod okiem naszych lekarzy, mogą liczyć na wysokospecjalistyczną i kompleksową opiekę w tym zakresie, począwszy od wizyt położniczych z badaniem USG na każdym etapie ciąży w technologii 3D i 4D, diagnostykę prenatalną, perinatalną, testy genetyczne, badania laboratoryjne, diagnostykę inwazyjną, fizjoterapię uroginekologiczną oraz konsultacje seksuologiczne. Centrum Medyczne Sonokard realizuje także program badań prenatalnych w ramach NFZ.

W trosce o jeszcze lepszą opiekę nad rodzicami i ich maluszkiem, jesienią 2020r. rozpoczęła działalność Szkoła Rodzenia, w której zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym.
Ponadto w naszej ofercie znaleźć można opiekę specjalistów z takich dziedzin, jak: pediatria, hematologia i onkologia dziecięca,  ortopedia i chirurgia dziecięca, alergologia, radiologia, ortopedia dorosłych, genetyka oraz endokrynologia.
Nasz wykwalifikowany personel, mogący poszczycić się ogromną wiedza, popartą licznymi certyfikatami oraz doświadczeniem, zapewnia naszym Pacjentom usługi wysokiej jakości, wspomagane przez nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

Zapraszamy!

Sonokard - Ginekologia Badania Preneatalne Wrocław
Badania Preneatalne Wrocław
Sonokard - Ginekologia
Sonokard - Ginekologia
Sonokard - Ginekologia Wrocław
Sonokard - Ginekologia